90VW001-1 - Впуск Aud A3 (8P)
90VW001-1 - Впуск Aud A3 (8P)
Що Ви шукаєте?
90VW001-1 - Впуск Aud A3 (8P)
Стан Новий
Номер за каталогом 90VW001-1
Опис
впускний комплект цей Technix
призначений для
Audi / Seat / Skoda / VW з 2.0 l TFSI Audi A3 (8P) код двигуна AXX, BWA Seat Altea (5P) код двигуна BWA Seat Leon (1P) код двигуна BWA Seat Toledo (5P) код двигуна BWA Skoda Octavia (1Z) код двигуна BWA VW EOS (1F) код двигуна BWA VW Golf V GTi (1k) код двигуна BWA VW Jetta III (1 км) код двигуна BWA, BPY VW Passat 3C (B6) код двигуна Axx, BWA, BPY модель 2005 року потужністю 200 л. с.
комплект включає в себе:
комплект системи впуску цей спортивний повітряний фільтр Technix ця термозахист цей Technix набір впускних труб та-Технікс: 2 x алюмінієва усмоктувальна трубка ( 70 мм зовні?), підключення до вимірювача маси повітря вентиляція картера (25 мм зовні ø ) 78 мм силіконовий муфта синій силіконовий редуктор синій (70 мм до 63 мм ø) 4 хомута для шланга (60-80 мм ø) тепловий захист TA-Technix колір корпусу: чорний спортивний повітряний фільтр TA-Technix ø 90 мм універсальний фільтр круглий конічний фільтр ø 155 мм / 120 мм Довжина 125 мм з хомутом + 3x перехідне кільце з внутрішнім фланцем ø 60 мм, 70 мм, 85 мм