US-KE244M95 - Ковані поршні Wiseco BMW E34 M5 S38B36 95 мм 9,4: 1
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом US-KE244M95
Опис
ковані поршні Wiseco BMW E34 M5 S38B36 95mm 9,4: 1
завдяки цьому вдалося домогтися меншого зазору між циліндром і більш легкого поршня.
в комплекті: поршні, кільця, штифти і штифти
Bore size
95.00 мм
Stroke
90.00 мм
Wiseco compression ratio (CR)
OEM compression ratio (CR)
Dome volume (CC)
- 19см3
Compression height (CH)
30.66 мм
Pin diameter
22 мм
Features
Accepts Turbo and Nitrous
Fits for
BMW E34 M5 - 3.8 24V (S38B38)