US-KE121M86 - Ковані поршні Wiseco BMW E36 M3 M50B30 S50B30 86мм 10
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом US-KE121M86
Опис
ковані поршні Wiseco BMW E36 M3 M50B30 S50B30 86mm 10
завдяки цьому вдалося домогтися меншого зазору між циліндром і більш легкого поршня.
в комплекті: поршні, кільця, штифти і штифти
Product detailed specification
Bore size
86,00 мм
Stroke
85,80 мм
Wiseco compression ratio (CR)
Rod Lgth.
142 мм
Dome volume (CC)
-10
Comp Ht.
31,6 мм
Pin diameter
21 мм