US-8550XX - Ковані кільця Поршні Wiseco Pro Tru 8550xx 85.50
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом US-8550XX
Опис
ковані кільця Поршні Wiseco Pro Tru 8550xx 85.50
ціна вказана за комплект для одного поршня.
специфікація: < /b >
<вулик>
  • 2-е кільце: 1,2 мм лите залізо / Napier Hook
  • діаметр: 85.5 мм
  • Oil Ring: 3/16 3-Piece Std Tension
  • Size: .039-.047-2. 8 мм
  • верхнє кільце: 1 мм сплав сталь / газ нітрати
  • список додатків кілець:
    <вулик>
  • 1990 - 1992 Eagle TALON 6BOLT CRANK
  • 1993 - 1998 Eagle TALON 7BOLT CRANK
  • 1995 - 2000 FORD CONTOUR 2.0 ZETEC; 92MM STROKER
  • 1997 - 2003 FORD ESCORT ZETEC; 92MM STROKER
  • 2000 - 2004 FORD FOCUS 2.0 ZETEC; 92MM STROKER
  • 1997-1998 HONDA CR - V B20B WITH VTEC HEAD
  • 1995 - 2000 MERCURY MYSTIQUE 2.0 ZETEC; 92MM STROKER