US-6626M855AP - Ковані поршні Wiseco 1400 HD Mitsu EVO 8 - 4G63 Turbo
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом US-6626M855AP
Опис
ковані поршні Wiseco 1400 HD Mitsu EVO 8 - 4G63 Turbo
US-6626M855AP 6626m855ap
завдяки цьому вдалося домогтися меншого зазору між циліндром і більш легкого поршня.
в комплекті: поршні, кільця, штифти і штифти
Product detailed specification
Bore size
85,50 мм
Stroke
88,00 мм
Wiseco compression ratio (CR)
9,0: 1
Rod Lgth.
150 мм
Dome volume (CC)
-14
Comp Ht.
35 мм
Pin diameter
22 мм