Ts121501 настільний шліфувальний верстат 150 Вт, Тритон
Що Ви шукаєте?
Опис
TS121501
особливості:
  • пилонепроникний перемикач і підшипники
  • диск для попереднього і фінішного шліфування
обладнання:
  • абразивний диск з дрібним зерном
  • абразивний диск з грубим зерном
  • захист від бризок
  • опора заготовки
технічні характеристики:
  • потужність 150 Вт
  • швидкість обертання 2950 об / хв/хв.
  • діаметр абразивного диска 125 мм
  • діаметр кріпильного отвору 12,7 мм
  • товщина абразивного диска 16 мм