| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 20 кг |
| EAN (GTIN) | 5700037366623, 5905220374441 |
| Продюсер | Фукс |
| Каталожний номер виробника | 600635954 |
| Ємність упаковки | 20 років |
| Клас в'язкості SAE | 90 Вт |
| Специфікація якості | LS 90 |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 20 кг |
| EAN (GTIN) | 5700037366623, 5905220374441 |
| Продюсер | Фукс |
| Каталожний номер виробника | 600635954 |
| Ємність упаковки | 20 років |
| Клас в'язкості SAE | 90 Вт |
| Специфікація якості | LS 90 |
Оригінальний продукт, абсолютно новий і запакований.
FUCHS AGRIFARM GEAR LS 90 — універсальна високоякісна мінеральна трансмісійна олива класу якості API GL-5 >, призначений для осей, оснащених самоблокуючими передачами, з блокуванням диференціалів, сільськогосподарських і будівельних машин.
Трансмісійне масло для сільськогосподарських машин FUCHS AGRIFARM GEAR LS 90 рекомендується для машин і транспортних засобів з диференціалами підвищеного тертя (LS диференціали), що забезпечує оптимальні умови експлуатації такої передачі. Масло забезпечує правильну роботу і тривалий термін служби коробки передач.
Властивості
Трансмісійна олива FUCHS AGRIFARM GEAR LS 90 характеризується такими особливостями: