TLB-MF06BR-225 - Кінець глушника спортивний бас проліт 2,25 * 57mm
Стан Новий
Номер за каталогом TLB-MF06BR-225
Опис
кінцевий глушник 2,25 " 57 мм синій наконечник
код товару: TLB-MF06BR-225
кінцевий демпфер спортивний бас проліт 2,25 ' 57mm
має звукоізоляцію всередині.
Монтажний діаметр: 57 мм