TL5903022KR - Верхня тяга 735 - 935mm m30x3. 5mm
Стан Новий
Номер за каталогом TL5903022KR
Опис
предметом оголошення є:
верхня тяга трос 735-935mm m30x3. 5mm
Категорія: 2
діаметр різьби: M30
Крок різьби: 3,50 мм
довжина стержня: 590 мм
Робоча довжина мін. 735 мм
Робоча довжина макс. 935 мм
Діаметр отвору: 25,7 мм
зовнішній діаметр штока поршня: 48,3 мм
товщина стінки: 5,5 мм