виробник: DARMET
- модель: WQ
- ширина щелепи: 100 мм
- тип:свердлильний верстат
| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 3,5 кг |
| Стан упаковки | оригінальний |
| Марк | ДАРМЕТ |
| Вага пристрою | 3,1 кг |
| Код виробника | WQ100/75 |
| Серія | WQ |
| EAN (GTIN) | 5904158700612 |
| Різновид пороку | посуд |
| Ширина щелепи | 100 мм |
| Максимальний відстань щелеп | 75 мм |
виробник: DARMET