виробник: DARMET
- модель: FPZV
- ширина щелепи: 150 мм
- тип: машина
| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 26 кг |
| Марк | ДАРМЕТ |
| Код виробника | DM_IM_FPZV_150_200 |
| EAN (GTIN) | 5904158700339 |
| Різновид пороку | верстати |
| Ширина щелепи | 150 мм |
| Максимальний відстань щелеп | 200 мм |
виробник: DARMET