TI6SPN10 - PROBOLT ГАЙКИ ДЛЯ ЗІРОЧКИ KAWASAKI ZR 400
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом TI6SPN10
Опис
ProBolt набір гайок для зірочки Титан Ti6spn10
матеріал: Титан
розмір: M10
ширина основи: 14 мм
зовнішній діаметр: 19 мм
довжина: 10 мм