| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | TED39764 |
| Виробник деталей | Tedgum |
| Номери замінних деталей | FEBI BILSTEIN 33382, FEBI BILSTEIN 33383, FEBI BILSTEIN 36905, MERTZ M-S4087, MERTZ M-S4473, MERTZ M-S4688, ORIGINAL IMPERIUM 35416, SWAG 20 93 3382, SWAG 20 93 3383, SWAG 20 93 6905, TEDGUM 00084881, WILMINK GROUP WG2029100, WILMINK GROUP WG2029101, WILM |
| Оригінальний номер деталі | BMW 31356753928, BMW 31 35 6 753 928, BMW 31356761591, BMW 31 35 6 761 591, BMW 31356763267, BMW 31356764113, BMW 31356766509, |
| Сторона встановлення | Міст передній, внутрішній, передній |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 5 кг |
| Вага продукту | 0,18 кг |
| колір | червоний |
| Довжина | 48 мм |
| матеріал | ПУ (поліуретан) |
