| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | TC687 |
| Виробник деталей | Delphi |
| Номери замінних деталей | 3RG 33412, A.B.S. 220198, A.Z. Meisterteile AZMT-42-010-1409, ABTEX BSJ1518S, AIC 51593, ALTE AUTOMOTIVE 78125AL, AUTOMEGA 110160710, DENCKERMANN D110008, ETS 19.BJ.144, EUROREPAR 1634869780, FAI AutoParts SS883, FR REDAELLI 5-600, FR REDAELLI 5-600K, MAX |
| Оригінальний номер деталі | GENERAL MOTORS 90542995, OPEL 0352800, OPEL 0352829, OPEL 352800, OPEL 352829, OPEL 352830, OPEL 90487561, OPEL 90512982, OPEL 90542995, VAUXHALL 90487561, VAUXHALL 90512982, VAUXHALL 90542995 |
| Сторона встановлення | спереду |
| Тип автомобіля | Вантажівки для доставки, Легкові автомобілі |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Висота | 76 мм |
