T-WAZ-12.5-OL-50 - Масляный шланг DN12.5 - 6 bar / 0.6 MPA TEGER 50m
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом T-WAZ-12.5-OL-50
Опис
Hose for oils PERFECT OIL-Oil. Дизель - DN12.5-6 bar / 0.6 MPA TEGER (sold after 50M)
индекс Т-змея-12.5-OL-50
Collective упаковки: 50 м
внутренний диаметр: 12.5 мм
внешний диаметр: 21 мм