T-PVC-DN10X2.5SO - Шланг розпилювача армований ПВХ 10x2.5 10B TEGER 50M
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом T-PVC-DN10X2.5SO
Опис
шланг для захисту рослин (для обприскувачів) армований ПВХ 10x2.5 10bar TEGER 50m
<е> Упаковка: 50 МБ
<е> Внутрішній діаметр: 10 мм
<е> Товщина стінки: 2,7 мм