ДРиль KYOCERA S25-DRZ245735-08 FI 24.5 3D для ZC.. 0803..
Що Ви шукаєте?
Опис
WIERTŁO KYOCERA S25-DRZ245735-08 FI 24,5 3D na ZC.. 0803.. EAN (GTIN) 4960664191406
СВЕРДЛО KYOCERA S25-DRZ245735-08
FI 24.5 3D
Максимальна глибина свердління 73,5 мм, діаметр свердла 24,5 мм, діаметр хвостовика 25 мм, кількість пластин: 2, загальна довжина 152 мм.