MOR.12.688 - Искрообразователь для Simson 12V Platinum
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом WZMOTO.PL MOR.12.688
Опис
Искрообразователь для Simson 12V платини
Искрообразователь 12V
загальний опис:
<вулик>
  • підходить для двигунів з платиновим запалюванням
  • основа з алюмінію
  • кількість проводів іскрового Іскра: 4
  • кількість котушок іскрового Іскра: 3
  • напруга: 12V
  • розміри:
    <вулик>
  • довжина дроту: 600 мм
  • зовнішній діаметр статора-основи: 110 мм
  • внутрішній діаметр статора: 17 мм
  • відстань між монтажними отворами основи статора: 57 мм
  • в комплект входять:
  • іскровий (1 шт.) < / Лі>
    підходить для моделей:
    - іскроутворювач 12V призначений для мопеда Simson