ST3.700.5T - Комплект гідравлічного перекидання 2,5 метра 700
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом ST3.700.5T
Опис
готовий гідравлічний комплект перекидання з агрегатом-насосом, гідроциліндром з ходом 700 мм.
код SKRAW-MET:[7140]
комплект ідеально підходить для самоскидів у фургонах, вантажівках, евакуаторах і причепах.
В комплект входить:
  • гідравлічний агрегат, насос з циліндром 12В 2,0 кВт, бак 11л, пілот.[0274]
  • гідравлічний циліндр з висуненням 700 мм, вантажопідйомністю до 5 тонн. 3-ступеневу висунення. [2085]
  • ніпель дроту G3/8" - M22" [1409]
  • ніпель приводу M22 - M22 [1386]
  • 2x кріплення приводу [0106]
повний комплект готовий до роботи.
гідравлічний циліндр з сідлом з ходом 700 мм виробник: Skraw-Met
символ: ST-3 700-00
_________________________________________________________
варто знати, вибираючи Постачальника приводу
гідравлічний циліндр ідеально підходить для машин і обладнання з гідравлічним приводом.
Слово про телескопи
таблиця вибору телескопічного приводу
(таблиця ходу, необхідного для нахилу причепа до потрібного кута° )
DP  -  відстань між кріпленням циліндра і шарнірами причепа в [мм] (DP = 1/2 S )
a° - кут нахилу кузова причепа
C -  хід приводу в мм
s = DP * 2
технічні характеристики:
3-ступінчатий диск
  • привід,встановлений на кріпильних штифтах fi 40 мм
  • довжина складеного приводу: 395 мм
  • хід поршня: 700 мм
  • загальна довжина приводу в розкладеному вигляді: 1095 мм
  • діаметр приводу: 95 мм
  • вихід на патрубки: m22x1.5
макс. швидкість шток поршня:0,5 м/с
тиск запуску:0,5 МПа
максимальний робочий тиск:160 бар
потреба в олії:2,5 л
допустима температура навколишнього середовища -40 до +60℃
допустима температура масла -15 до +80℃
тип стенокардії: різьбовий гвинт в трубі
поршневий шток: хромований
тип рідини:гідравлічне масло на основі мінерального масла
гніздо FI 45 мм для гідравлічного циліндра код зрізу:[1515]
ТЕХНІЧНІ характеристики:
  • гніздо для кулі діаметром45 мм
  • гніздо має 4 отвори
  • fi 11 мм
  • висота гнізда43 мм
  • відстань між отворами69 мм
захищено двома вертлюжні западини плюс кільце Сегера.
гніздо змащується каламіткою.
до складу агрегату входять: насос, електродвигун, сполучна пластина, бак і пульт управління.
агрегат додатково має пластикову кришку двигуна і комплект для кріплення.
на кожному агрегаті наклеєна схема підключення.
Чиллер готовий до роботи, Просто підключіть дроти і залийте маслом.
гідравлічний агрегат ідеально підходить для машин і обладнання з електроприводом.
дозволяє управляти приводом односторонньої дії.
під тиском привід висувається, а втягується за допомогою гравітаційних сил і ваги, що піднімається.
технічні характеристики:
потужність двигуна: 2,0 кВт
електричне напруга: 12 В
ємність масляного бака: 11 л
максимальний робочий тиск: 180 бар
підключення внутрішня різьба: 3/8"
  • довжина агрегату: 650 мм
  • довжина резервуара: 440 мм
  • ширина агрегату: 170 мм
  • ширина резервуара: 170 мм
  • висота агрегату: 195 мм
  • висота резервуара(від основи до кінчика пробки): 205 мм
  • < /ul>
колір пульта залежить від поточної доставки.
кріплення приводу FI 40
кріплення міцно виконано. складається з двох елементів.
< H1> ТЕХНІЧНІ характеристики:
ширина отвору 40 мм,
діаметр монтажних отворів 14 мм,