SPN10DBK - НАБІР ГАЙОК PROBOLT ДЛЯ YAMAHA FZ8
Стан Новий
Номер за каталогом SPN10DBK
Опис
PROBOLT набір гайок для стійки алюміній SPN10DBK
матеріал: алюміній
розмір: M10
ширина основи: 16 мм
зовнішній діаметр: 19 мм
довжина: 10 мм