SM.63.36.250-00 - привід захоплення крокодил 63/36/250/530
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом SM.63.36.250-00
Опис
основні розміри приводу:
530 мм. - > на складці вимірюється від центру вуха до центру.
250 мм. - > висування.
36 мм. - > Діаметр штока поршня [висувна частина]
73 мм. - > товщина приводу зовні.
780 мм. - > довжина приводу в розкладеному вигляді.
35 мм. - > Діаметр кріплення вух.