| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | 3Q0199315K |
| Виробник деталей | Skoda OE |
| Оригінальний номер деталі | AUDI VOLKSWAGEN VW SEAT |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | 4x4/позашляховик |
| Вага продукту з упаковкою | 35 кг |
| Стан упаковки | заміна |
| Вага продукту | 35 кг |
| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | 3Q0199315K |
| Виробник деталей | Skoda OE |
| Оригінальний номер деталі | AUDI VOLKSWAGEN VW SEAT |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | 4x4/позашляховик |
| Вага продукту з упаковкою | 35 кг |
| Стан упаковки | заміна |
| Вага продукту | 35 кг |
елемент аукціону: Skoda Kodiaq 2023 2.0 TDI SANC SANCK BEAME BEAME для двигуна 3Q019315K
бренд: Skoda
Модель: Kodiaq
дата виробництва: LEngine power: 148 HP
fuel: diesel
Engine code: DTS
Part number: 3q0199315K
gearbox: Automatic
body: suv
код лаку: 2y2y - місяць білий
пробіг: 9600 км
Сторінка складання: На передній частині
Примітки: vin 3Q0199315k --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------
! GKU48123