Рубанок і товщик 2в1 1500W MSW MSW-WOBD-1500L 10062509
Що Ви шукаєте?
Опис
✅ Модель бренду: MSW - MSW-WOBD-1500L
✅ Номер за каталогом: 10062509
✅ Сертифікат CE / Схвалення: так
Strugarko-grubościówka 2w1 1500W MSW MSW-WOBD-1500L 10062509 Zasilanie sieciowe
Strugarko-grubościówka 2w1 1500W MSW MSW-WOBD-1500L 10062509 Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 31.5 kg
➡️ Технічні дані:
⭐ Тип живлення:  Мережа
⭐ Матеріал: ПП Нейлон Чавун Сталь Мідь Литий алюміній
⭐ Напруга [В]: 230 - 240
⭐ Швидкість [м/хв]: 4
⭐ Максимальна глибина обробки [мм]: 2,5
⭐ Розміри столу [мм]: Рубанок: 920 x 263 / Товщик: 270 x 303
⭐ Кількість ситечок/ножів [шт.]: 2
⭐ Шнур живлення: 1,8 м
⭐ Дорожній просвіт: 252 мм
⭐ Розміри (ДxШxВ): 91,5 x 43 x 48 см
⭐ Вага: 26,5 кг
Strugarko-grubościówka 2w1 1500W MSW MSW-WOBD-1500L 10062509 EAN (GTIN) 4062859226181
➡️ Технічні дані:
⭐ Розміри транспортування (ДxШxВ): 102 x 42 x 51 см
⭐ Вага транспортування: 31,5 кг
⭐ Багатофункціональність: два пристрої в одному, для ефективного стругання та вирівнювання
⭐ Компактність: легка, компактна машина для малого бізнесу та ентузіастів DIY
⭐ Регулювання: висота проходу в діапазоні 5 - 120 мм і видалення стружки до 2 мм
⭐ Великий простір: рубанок зі столом 920 x 263 мм і видаленням стружки до 2,5 мм
⭐ Продуктивність: двигун потужністю 1500 Вт обертає 2 леза зі швидкістю до 9000 об / хв
Strugarko-grubościówka 2w1 1500W MSW MSW-WOBD-1500L 10062509 Kod producenta 10062509
Рубанок по дереву має широкий робочий стіл розміром 920 х 263 мм, тому ви можете легко обробляти навіть довгі бруси. Завдяки 2 гострим сталевим ножам пристрій ріже стружку розміром до 2,5 мм. Ви можете налаштувати видалення стружки вручну. Потужний двигун потужністю 1500 Вт обертає леза зі швидкістю до 9000 обертів на хвилину, забезпечуючи чисту та точну обробку. Використовуйте щиток для ножа, щоб розташувати деревину на огорожі та вистругати її без будь-яких травм.
Strugarko-grubościówka 2w1 1500W MSW MSW-WOBD-1500L 10062509 Marka MSW
Потім пропустіть деревину через рубанок і товщик і вирівняйте паралельні поверхні.
Машина забезпечує точне й точне регулювання товщини матеріалу. За потреби відрегулюйте висоту проходу від 5 до 120 мм і дозвольте своїй дошці ковзати на робочому столі розміром 270 x 303 мм. Рубанні ножі видаляють до 2 мм стружки за один рух. Завдяки ширині проходу 252 мм ви можете обробляти різні види деревини та вирівнювати їх до потрібної товщини. Розмістіть дошку на робочому столі розміром 270 х 303 мм. Наша порада: рухайтеся вперед повільно. Це дає кращий результат і захищає машину.
Strugarko-grubościówka 2w1 1500W MSW MSW-WOBD-1500L 10062509 Rodzaj frezarki specjalistyczna
Куди подіти тріску?
Рубанок-товщинок має всмоктуючий елемент, який ви можете налаштувати по-різному - незалежно від того, чи використовуєте ви рубанок чи рейсмус. Ви також можете підключити додаткову систему відведення, щоб надійно видаляти дрібний пил, що утворюється під час стругання. Машина відносно легка і ви використовуватимете її як мобільний пристрій. Крім того, ви можете підключити його до звичайної розетки 230 В
Strugarko-grubościówka 2w1 1500W MSW MSW-WOBD-1500L 10062509
Обсяг поставки:
⭐ Рубанок і товщик MSW-WOBD-1500L
⭐ аксесуари для монтажу
⭐ посібник користувача
⭐ упаковка