| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 20 кг |
| EAN (GTIN) | 4014835733022 |
| Продюсер | Равенол |
| Каталожний номер виробника | 1212102-020-01-999 |
| Ємність упаковки | 20 років |
| Клас в'язкості SAE | 75 Вт |
| Ємність | 20 літрів |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 20 кг |
| EAN (GTIN) | 4014835733022 |
| Продюсер | Равенол |
| Каталожний номер виробника | 1212102-020-01-999 |
| Ємність упаковки | 20 років |
| Клас в'язкості SAE | 75 Вт |
| Ємність | 20 літрів |
RAVENOL ATF T-IV Fluid - синтетична трансмісійна олива ATF (Automatic Transmission Fluid) останнього покоління, розроблена на основі гідрокрекінгу масел зі спеціальними присадками. рафінуючі агенти та інгібітори. В процесі експлуатації гарантує відмінну роботу АКПП і максимальний захист від зносу.
Схвалення/технічні характеристики:
Автоматична коробка передач Aisin Warner
ESSO JWS3317
BMW 83 22 0 402 413 для 6-ступінчастої MINI Aisin F21, (США, BMW 83 22 7 542 290 для 6-ступінчастої MINI Aisin F21)
VW G 055 025 A2
Audi G 055 025 A2
Nissan 999MP-MTK00P для RE5F22A
Mazda K020-W0-049
Ford 1327936, Ford WSS-M2C924-A, Ford XT-8QAW
GM 9986195
Opel/GM 1940771, Opel/GM 1940774
Volvo 1161540
Toyota 00279-000T4, Toyota 08886-01705, Toyota 08886-81016, Toyota JWS 3309
Renault 7711172225 для трансмісії SU0 і SU1, Renault 7711218368 SU1
Suzuki 99000-22800-001
Land Rover LR 002748 6-ступінчаста Aisin F21, Land Rover LR022460
Матік К
Fiat 9.55550-AV1
В одній моделі автомобіля можуть бути різні варіанти даної деталі. У разі невпевненості щодо правильності вибору деталей рекомендується перевірка відповідно до: номер VIN