RAM-CC-175-70 - Універсальний Конічний повітряний фільтр Ramair CC-175
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом RAM-CC-175-70
Опис
універсальний Конічний повітряний фільтр Ramair CC-175-70 діам. 70 мм
фільтр призначений для підключення зовні жорсткої трубки, такий як корпус датчика MAF.
конструкція фільтра являє собою внутрішню клітку з нержавіючої сталі і подвійний шар піни.
розміри:
внутрішній діаметр фланця фільтра: 70 мм
довжина фланця фільтра: 19 мм
загальна висота фільтра: 184 мм
ширина основи фільтра: 175 мм
ширина верхнього фільтра: 121 мм
Матеріал фільтра: 15 мм двошарова піна