| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | radio409486094547 |
| Виробник деталей | Radiator |
| Номери замінних деталей | 17217553389 |
| Оригінальний номер деталі | 7553389 |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 15 кг |
| Вага продукту | 5 кг |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | radio409486094547 |
| Виробник деталей | Radiator |
| Номери замінних деталей | 17217553389 |
| Оригінальний номер деталі | 7553389 |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 15 кг |
| Вага продукту | 5 кг |
Авторизований дилер: Nissens / Denso / NRF / AVA
ОСОБЛИВОСТІ ПРОДУКТУ:
ПРИЗНАЧЕННЯ: