| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | radio395343 |
| Виробник деталей | Radiator |
| Номери замінних деталей | 9P1121251 |
| Оригінальний номер деталі | 9P1121251 |
| Тип автомобіля | 4x4/SUV, Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 3 кг |
| Вага продукту | 5 кг |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | radio395343 |
| Виробник деталей | Radiator |
| Номери замінних деталей | 9P1121251 |
| Оригінальний номер деталі | 9P1121251 |
| Тип автомобіля | 4x4/SUV, Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 3 кг |
| Вага продукту | 5 кг |
Номери OE: 9P1121251, 58R208-2