PSHEY25.04 - Підшипник з опорою в комплекті INA/FAG PSHEY2
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом PSHEY25.04
Опис
Łożysko z obudową stojącą kompletne INA/FAG PSHEY2 Numer katalogowy części PSHEY25.04
Łożysko z obudową stojącą kompletne INA/FAG PSHEY2 Numer katalogowy oryginału PSHEY25.04
Łożysko z obudową stojącą kompletne INA/FAG PSHEY2
Підшипник з корпусом подушки в комплекті INA/FAG PSHEY25
- Мастильний
Діаметр різьби наконечника мастила M6 Тип корпусу Опора опори - коротка Діаметр монтажної різьби M10 d Внутрішній діаметр підшипника 25 мм Загальна довжина 70 мм Ширина корпусу 36 мм HЗагальна висота 70 мм Загальна ширина 36 мм Розташування кульок опори відносно монтажної поверхні 195 мм Відстань між монтажними отворами 508 мм Оригінальний номер ПШЕЙ25-Н