Description:
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | PSG006, PSG006 |
| Виробник деталей | Beru, BorgWarner |
| Номери замінних деталей | CHAMPION CPSG006, DTS DTS-PSG006, VEMO V99-14-0114, DTS DTS-PSG006, VEMO V99-14-0114 |
| Оригінальний номер деталі | GENERAL MOTORS 55579436, GENERAL MOTORS 55590467, OPEL 12 14 087, OPEL 12 14 101, OPEL 1826354, OPEL 55564163, OPEL 55579436, OPEL 55590467, VAUXHALL 55564163, VAUXHALL 55579436, VAUXHALL 55590467, GENERAL MOTORS 55579436, GENERAL MOTORS 55590467, OPEL 12 |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Вантажівки для доставки, Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 0,3 кг |
| Загальна довжина | 179,95 мм, 180 мм |
| Діаметр і крок різьби | M9x1 |
| Розмір ключа | 12 мм |
| Напруга | 4,4 В |
| Кількість штук в пропозиції | 1 |
| Довжина | 180 мм |
| Кількість штук | 1 шт. |
