Прямокутний нагрівач 400 в 9000 Вт MSW-CHEH-9000
Що Ви шукаєте?
Опис
⭐⭐⭐⭐⭐
електричний нагрівач-9000w-прямокутний
бренди MSW Motor Technics ® ️
✅ модель: MSW-CHEH-9000
✅ каталожний номер: 10060843
✅ стан продукту: новий < /B >
Najważniejsze️ основні характеристики продукту:
  • Висока потужність 9000 Вт
  • компактність
  • мобільність
  • безпечний для навколишнього середовища
✅ ТЕХНІЧНІ характеристики:
  • модель - MSW-CHEH-9000
  • регулювання потужності - 1: 100 Вт 2: 4500 Вт 3: 9000w
  • діапазон регулювання температури - 0-85°C
  • захист - 16A
  • обігрівається простір - 80 м3
  • матеріал корпусу - сталь
  • матеріал корпусу - сталь
  • матеріал корпусу - ніжки - гума
  • довжина шнура живлення - 1,4 м
  • розміри (ДхШхВ) - 31 x 31 x 47 см
  • вага - 8,45 кг < /b >
пристрій має потужність нагріву до 9000 Вт, що дозволяє отримати потік близько 787 м3 / ч.завдяки цьому повітря нагрівається дуже швидко. Він чистий і сухий, що дозволяє видаляти зайву вологу з приміщень. Нагрівач оснащений регулюванням потужності за допомогою 4-ступінчастого перемикача і ручкою для налаштування температури. Він працює тихо і не є обтяжливим для навколишнього середовища. Функція інтелектуального управління відключає нагрівач при досягненні обраного рівня нагріву, а потім знову включається, коли температура опускається нижче бажаного значення.