PROM.E300/63/P - Глушник з клапаном Ele E300 300 мм правий 63 мм
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом PROM.E300/63/P
Опис
наскрізний глушник з електричним клапаном E300 300 мм правий 63,5 мм
демпфер з кислотостійкої сталі з вбудованим демпфером
висота / ширина банки - 130x220 мм
Тип клапана < / B – - електричний
наскрізний глушник з електричним клапаном .
розміри глушника:
довжина глушника-300, 350 мм
загальна довжина-600 мм
глушник з наскрізною конструкцією
- повністю виготовлений з полірованої кислотостійкої сталі t304
- повністю зварена, ручна обробка
- кожен елемент, виконаний за технологією ЧПУ
- повністю виробляється в польському
- 24 місяці гарантії
внутрішня частина глушника складається з:
- перфорована труба з нержавіючої сталі
- нержавіюча сталь термостійка шерсть 1100 градусів Цельсія
- вогнестійкий скляний килимок з повним ворсом
- пресована днища, стійка до розтріскування
комплект включає: < /b >
- глушник з клапаном (лівий або правий)
- блок управління з двома пультами
- проводка
  • довжина банки: 300 мм
  • сторона: права
  • діаметр впуску: 63,5 мм