| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 21,89 кг |
| Стан упаковки | оригінальний |
| Код виробника | EFD3M-G-EU-XBOX |
| Вага продукту | 20,3 кг |
| EAN (GTIN) | 4895251658287 |
| Вхідна напруга | 220-240В |
| Продюсер | Продюсер |
| Ширина | 239 мм |
| Висота | 305 мм |
| Глибина | 494 мм |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 21,89 кг |
| Стан упаковки | оригінальний |
| Код виробника | EFD3M-G-EU-XBOX |
| Вага продукту | 20,3 кг |
| EAN (GTIN) | 4895251658287 |
| Вхідна напруга | 220-240В |
| Продюсер | Продюсер |
| Ширина | 239 мм |
| Висота | 305 мм |
| Глибина | 494 мм |