ПОЛЬСЬКА ПІСКОСТРУМИННА КАМЕРА LAND REKO SCI-690-10
Опис
застосування інноваційних конструкційних рішень дозволяє обробляти деталі вагою до 250 кг в камері з робочими розмірами 1 150 x 710 x 850 мм під тиском до 10 бар. Високоякісний вакуумний абразивний клапан німецької марки BRAGO відрізняється підвищеною механічною міцністю і стійкістю до стирання в порівнянні зі стандартними клапанами, встановленими на очисниках конкуруючих компаній. Управління очищувачем легко і безпечно завдяки використанню педалі управління, керованої ніжками.
на фото приклад конфігурації очисника SCI-690-10
стандартизоване з'єднання, встановлене в пристрої, захищає від випадкового від'єднання лінії подачі стисненого повітря, забезпечуючи при цьому його швидку і безпечну заміну незалежно від його діаметра. Комфорт і безпека роботи забезпечуються застосуванням високоточного світлодіодного освітлення з можливістю зміни кута освітлення в діапазоні + / -90 градусів і 3-елементним пакетом видошукача зі змінними захисними плівками розміром 305×610 мм.
технічні характеристики:
  • об'єм камери: 690 літрів
  • тип живлення: 230 в~/50 Гц
  • номінальний робочий тиск: до 10 бар
  • ефективність очищення: до 13 м2/год
  • навантаження на робочий стіл: до 250 кг
  • ступінь очищення: SA-2,0 (глибока і широка корозія)
  • потреба в повітрі: 500 л/хв (для сопла 4,0 мм)
  • підтримувані діаметр сопла: від 4 до 10 мм
  • абразивний клапан: вакуумний Браго
  • пістолет: вакуумний CTR
  • розміри робочої зони: 1150 x 710 x 850 мм
  • розміри оглядового скла: 305 x 610 мм
  • освітлення: LED, регульоване в діапазоні +/- 90 градусів
  • захист резервуара: порошкове покриття
  • робоча температура: від 10 до + 50 °C
  • ревізійний клапан: так
  • вага: 215 кг
в цю пропозицію входять:
  • система видалення пилу ME-14
  • сопло Карбід бору 4, 5, 6, 7, 8, 9 або 10 мм (на вибір)