| Стан | Nowy,Nowy |
|---|---|
| Номер за каталогом | PL452659 |
| Виробник деталей | Koyorad |
| Номери замінних деталей | NRF 53425A, AVA COOLING VN2208, NISSENS 65281A, NRF 53425 |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Вантажівки для доставки, Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 6,1 кг |
| Вага продукту | 6,1 кг |
