| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | PL051200R |
| Виробник деталей | Koyorad |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 5,05 кг |
| Стан упаковки | оригінальний |
| Вага продукту | 5,05 кг |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | PL051200R |
| Виробник деталей | Koyorad |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 5,05 кг |
| Стан упаковки | оригінальний |
| Вага продукту | 5,05 кг |
Koyorad PL051200R Радіатор, система охолодження двигуна; Про виробника Koyorad: Koyorad - японський виробник радіаторів, конденсаторів, різноманітних аксесуарів і витратних матеріалів для систем охолодження автомобілів. Компанія має багату історію та випускає високоякісну продукцію, яка випускається на власних виробничих потужностях. Один із виробничих заводів розташований в Індонезії, а два інших – у Китаї. Офіси компанії розташовані в Азії, Європі та США. Радіатори Koyorad знаходяться в середньому ціновому діапазоні, але за якістю перевершують багатьох інших виробників. Всі радіатори мають відмінну якість виготовлення, красиві і рівні шви. Продукція має якісну упаковку та відповідне маркування. Також компанія має окрему лінійку продукції, призначеної для автоспорту. Ці елементи характеризуються більшою ефективністю завдяки товщині радіатора, повністю виконаного з алюмінію.; В одній моделі автомобіля можуть бути різні варіанти деталей. Якщо ви не впевнені в правильності підбору запчастин, рекомендується перевірка за VIN.
ОРИГІНАЛ. Абсолютно новий.
Ширина (включно з упаковкою): 140 мм
Довжина (включно з упаковкою): 780 мм
Висота (включаючи упаковку): 800 мм
Кількість в упаковці: 1
Виробник деталі: Koyorad
MPN: PL051200R
Тип автомобіля: Легкові автомобілі
Одиниця вимірювання : PCS
Артикул: 2477478