Пила для різання сталі Evolution S185CCSL з полотном
Що Ви шукаєте?
В наявності
Код товару:
Опис
Пила для різання сталі Evolution S185CCSL з твердосплавними лезами (TCT)
Pilarka do cięcia stali Evolution S185CCSL ztarczą
- сталь,
- нержавіюча сталь,
- алюміній,
- дерево,
- пластмаси.
Пила дозволяє різати листовий метал товщиною до 8 мм і сталевий профіль з товщиною стінок до 3 мм.
Повністю мобільний, оснащений потужним двигуном 1600 Вт, що забезпечує точність, швидкість і майже повну відсутність іскор під час різання. Спеціальна технологія «сухого різання» гарантує, що розрізаний матеріал не буде нагріватися, і матеріал можна буде обробляти далі відразу після процесу різання.
Pilarka do cięcia stali Evolution S185CCSL ztarczą EAN (GTIN) 0849713084811
Pilarka do cięcia stali Evolution S185CCSL ztarczą Kod producenta S185CCSL
Специфікація
  • Модель: S185CCSL
  • Потужність двигуна: 1600 Вт
  • Напруга живлення: 230 - 240 В
  • Максимальна товщина стінки різаного профілю: 3 мм
  • Максимальна здатність різання при 0°: 64 мм
  • Максимальна потужність різання під кутом 45°: 35 мм
  • Максимальна товщина листового металу (м'яка сталь): 8 мм
  • Вага пристрою: 5,2 кг
  • Рівень шуму (під навантаженням): 104 дБ(A)
  • Рівень шуму ( немає навантаження): 93 дБ(A)
  • Рівень вібрації (з навантаженням): 3,75 м/с²
  • Діаметр диска: 185 мм
  • Діаметр отвору для кріплення диска: 20 мм
  • Товщина диска: 2 мм
  • Кількість зубів: 36 з
  • Транспортний футляр: ТАК
Pilarka do cięcia stali Evolution S185CCSL ztarczą Marka Evolution
У набір входить
1 пила Evolution S185CCSL,
1 лезо Evolution 180 мм TCT 36z, призначене для різання сталі,