TL3030254RKR - НАКОНЕЧНИК ЦЕНТРАЛЬНОГО З'ЄДНУВАЧА ШАРНІР KAT. 2
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом TL3030254RKR
Опис
наконечник Центрального з'єднувача
карданний шарнір KAT 2
різьба M30X3,0 права
розміри шарніра
Довжина різьби 190 мм
висота вушка 50 мм
Діаметр отвору 25,4 мм