| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | OEM KPLA-7A095-AA LPLA-7869-AD |
| Виробник деталей | Jaguar OE |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | 4x4/SUV, Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 1 кг |
| Стан упаковки | заміна |
| Вага продукту | 2 кг |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | OEM KPLA-7A095-AA LPLA-7869-AD |
| Виробник деталей | Jaguar OE |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | 4x4/SUV, Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 1 кг |
| Стан упаковки | заміна |
| Вага продукту | 2 кг |
ОХОЛОДЖУВАЧ КОРОБКИ ПЕРЕДАЧ JAGUAR
LPLA-7869-AD KPLA-7A095-AA
ОРИГІНАЛ
ЦІНА ЗА ШТУКУ