| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | NRF 59275 |
| Виробник деталей | NRF |
| Оригінальний номер деталі | 070192N |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 8 кг |
| Вага продукту | 7 кг |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Номер за каталогом | NRF 59275 |
| Виробник деталей | NRF |
| Оригінальний номер деталі | 070192N |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 8 кг |
| Вага продукту | 7 кг |
Код виробника: 59275
NISSAN QASHQAI 14-
ПЕРЕВІРТЕ, ЧИ ПІДХОДИТЬ ПРОПОНОВАНА ЗАПЧАСТИНА ВАШОМУ АВТОМОБІЛЮ!
В одній моделі автомобіля можуть бути різні варіанти деталей. Щоб переконатися, що вибрана вами деталь підходить, рекомендуємо перевірити її сумісність за допомогою VIN-коду вашого автомобіля.