застосування
електричні повітроводи, призначені для нагріву припливного повітря у вентиляційних системах круглого перерізу. Вони використовуються для нагрівання повітря в системах опалення, вентиляції та кондиціонування повітря.
конструкція
корпус і розподільна коробка виготовлені з оцинкованої сталевої пластини, а нагрівальні елементи-з нержавіючої сталі. Герметичне з'єднання нагрівача з вентиляційними лініями забезпечується гумовими ущільненнями.
канальні нагрівачі NK оснащені двома термостатами захисту від перегріву:
< ul >
основний захист з автоматичним перезапуском, що включає від +50ºC. Після охолодження термостат автоматично закриває керовану ланцюг, аварійний захист з ручним перезапуском від + 90ºC. У разі спрацьовування перезапуск нагрівача може статися після ручного перезапуску,кожен типовий розмір має кілька варіантів потужності. Збільшення потужності може бути досягнуто шляхом установки нагрівачів послідовно один за іншим. монтаж
- конструкція нагрівача дозволяє розмістити його на круглих вентиляційних каналах за допомогою затискачів. Напрямок руху повітря має відповідати стрілці на нагрівачі. Канальні нагрівачі можуть бути встановлені в будь-якому положенні, крім положення розподільної панелі вниз (небезпека скупчення конденсату).
- рекомендується встановити, в якому потік повітря тече рівномірно по всьому поперечному перерізу.
- перед нагрівачем повинен бути повітряний фільтр, що захищає нагрівальні елементи від забруднення.
- рекомендована відстань між нагрівачем та іншими елементами системи має бути не менше 2 з'єднувальних діаметрів.
- продуктивність повітроводів розраховується на мінімальну швидкість повітряного потоку 1,5 м / сек і максимальну температуру повітря, що виходить + 40ºC. При використанні регулятора обертів вентилятора необхідно забезпечити мінімальну продуктивність нагрівачем.
- нагрівач не може працювати при вимкненому вентиляторі.
для правильної і безпечної роботи нагрівача рекомендується використовувати систему автоматизації, що забезпечує комплексне управління і захист:
- автоматичне регулювання потужності і температури нагрітого повітря;
- визначення стану фільтра за допомогою датчика перепаду тиску;
- відключення живлення до нагрівача, в разі відмови вентилятора або зниження швидкості повітряного потоку, а також при спрацьовуванні вбудованих термостатів;
- відключення системи вентиляції з продувкою електричних обігрівач.