Настільний шліфувальний верстат 200w Vulcan VS152001
Опис
  • технічні характеристики:
  • швидкість обертання: 2950 об / хв/хв.
  • діаметр диску: 125 мм
  • діаметр монтажного отвору: 12,7 мм
  • товщина абразивного диска: 16 мм
  • довжина проводу: 3 м
  • його жорстка конструкція і потужний двигун роблять шліфувальний верстат ідеальним для цехів
  • потужність: 200 Вт
  • Захист диска
  • опора
  • у комплект входять два шліфувальних диску: (діаметр Х товщина x діаметр отвору) 150 x 16 x 12,7 мм