ICNT/ILFR5T11 96779/ZAPS - Набір іридієвих свічок запалювання ngk ilfr5t11 96779 4 шт.
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом ICNT/ILFR5T11 96779/ZAPS
Виробник деталей NGK
Номери замінних деталей ICNT, ILFR5T11 96779(+ZAP), ICNT, ILFR5T11 96779(+ZAP)
Версія європейський
Тип автомобіля Вантажівки для доставки, Легкові автомобілі
Вага продукту з упаковкою 2 кг
Розмір ключа 16 мм
Кількість штук 1 шт.
Опис
ngk ilfr5t11
свічки свічки
лазерний iridium 96779 - 4 pcs
Виробник деталей: ngk
Номер деталі: ilfr5t11, 96779
Завдяки цьому середнє життя свічки подвоїться порівняно зі стандартними свічками нікелю.
Продукт на 100% оригінальний!
KOMPLET ŚWIEC ZAPŁONOWYCH NGK IRYDOWE ILFR5T11 96779 4SZT
KOMPLET ŚWIEC ZAPŁONOWYCH NGK IRYDOWE ILFR5T11 96779 4SZT EAN (GTIN) 0087295867792
Параметри:
  • Розмір ключа: 16 мм
  • Розмір потоку: m14 x 1.25
  • Довжина нитки [мм]: 26.5
  • Кількість електродів: 1,0 шт. : 1,1 мм
  • Розташування електрода: 4,0 мм