MTSXFO045 - Понижуючі пружини MTS Ford Mondeo II універсал 40 мм
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом MTSXFO045
Опис
понижуючі пружини MTS Ford Mondeo II універсал 40 мм / 50 мм
  • модель: Mondeo II універсал
  • двигун: 2.5 V6
  • Вінтаж: 10/96 - 10/00
  • тиск ва: -
  • тиск га: -
  • зниження спереду: 50 мм
  • опускання ззаду: 40 мм
  • додаткова інформація:
  • Сертифікат: TÜV
  • Марка: Ford
понижуючі пружини МТС технік є результатом багаторічного досвіду в індустрії спортивних підвісок.
для понижуючих пружин більше 45 мм потрібне використання спортивних амортизаторів.