стремено пружини M24; 92mmx311mm підходить для: SCANIA 4 05.95-04.08
в одній моделі автомобіля можуть бути різні варіанти деталей. У разі невизначеності правильного вибору деталей рекомендується перевірка по VIN номеру.е>
| Стан | Nowy,Nowy |
|---|---|
| Номер за каталогом | 1.25417 |
| Виробник деталей | DT Spare Parts |
| Номери замінних деталей | FEBI BILSTEIN 186487 |
| Оригінальний номер деталі | SCANIA 1381447, SCANIA 1413038, |
| Тип автомобіля | Вантажні автомобілі |
| Вага продукту з упаковкою | 2 кг |
| Вага продукту | 2,436 кг |
| Довжина | 311 мм |
стремено пружини M24; 92mmx311mm підходить для: SCANIA 4 05.95-04.08
в одній моделі автомобіля можуть бути різні варіанти деталей. У разі невизначеності правильного вибору деталей рекомендується перевірка по VIN номеру.е>