Tedgum
поліуретанова пружинна шайба, 1 шт., задня пружина, L / P, верхня, твердість: 70 Sha,; підходить для: VW MULTIVAN V, TRANSPORTER V 1.9 D-3.2 04.03-08.15
| Стан | Nowy,Nowy |
|---|---|
| Номер за каталогом | 00720085 |
| Виробник деталей | Tedgum |
| Номери замінних деталей | KAUTEK VW-SM080 |
| Оригінальний номер деталі | VW 7H0511149, VW 7H0511149B, |
| Сторона встановлення | Задня вісь з двох сторін, верхня |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Автобуси, транспортні засоби доставки |
| Вага продукту з упаковкою | 0,33 кг |
| Вага продукту | 0,35 кг |
| колір | червоний |
| Висота | 40 мм |
| матеріал | ПУ (поліуретан) |
Tedgum
поліуретанова пружинна шайба, 1 шт., задня пружина, L / P, верхня, твердість: 70 Sha,; підходить для: VW MULTIVAN V, TRANSPORTER V 1.9 D-3.2 04.03-08.15
втулка підвіски TEDGUM 00720085