MB5220XP0.25 - Основні Вкладиші Subaru 0.25 WRX / STI EJ20, EJ22, EJ2
Що Ви шукаєте?
Стан Новий
Номер за каталогом MB5220XP0.25
Опис
Вертлюжні западини доступні в декількох розмірах:
<вулик>
  • STDX -0,025 мм (слабкіше номінального)
  • STD + 0,000 мм (номінальний)
  • + 0,025 мм (більш щільний, ніж номінальний)
  • + 0,25 мм (перший шов валу)
  • + 0,50 мм (другий шліф валу)