| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 1 кг |
| Стан упаковки | оригінальний |
| EAN (GTIN) | 5904501600156 |
| Продюсер | Volvo OE |
| Каталожний номер виробника | 31367940 |
| Ємність упаковки | 1 рік |
| Клас в'язкості SAE | 75W-90 |
| Специфікація якості | 75 Вт/90 |
| Стан | Новий |
|---|---|
| Вага продукту з упаковкою | 1 кг |
| Стан упаковки | оригінальний |
| EAN (GTIN) | 5904501600156 |
| Продюсер | Volvo OE |
| Каталожний номер виробника | 31367940 |
| Ємність упаковки | 1 рік |
| Клас в'язкості SAE | 75W-90 |
| Специфікація якості | 75 Вт/90 |
Доброго дня, предметом пропозиції є масло HALDEX Volvo
Тип двигуна: бензин / дизель
Ні. каталог запчастин: 31367940
Підходить для транспортних засобів:
В одному автомобілі можуть бути запчастини з різними параметрами для автомобілів однієї моделі та року випуску. Щоб перевірити правильність каталожного номера цільового автомобіля, рекомендується перевірити його за номером шасі (VIN).
Кожен продукт, який ми пропонуємо, походить від офіційного дистриб'ютора Volvo. Пам'ятайте! Заміна ніколи не буде такою ж якісною, як оригінал!
Використовуючи оригінальні запасні частини у своїх автомобілях, ви отримуєте такі переваги, як:
РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ПЕРЕВІРКА З VIN-НОМЕРОМ АВТОМОБІЛЯ!
Якщо товару, який ви шукаєте, немає в нашій пропозиції, не хвилюйтеся, ми додамо його за вас!