| Стан | Новий |
|---|---|
| колір | коричневий |
| EAN (GTIN) | 4046001596018 |
| Продюсер | Вайко |
| Каталожний номер виробника | V60-0224 |
| Ємність упаковки | 5 років |
| Довжина | 300 мм |
| Ємність | 5 літрів |
| Ширина | 115,0 мм |
| Висота | 230 мм |
| Тип коробки передач | Коробка передач з подвійним зчепленням |
| Стан | Новий |
|---|---|
| колір | коричневий |
| EAN (GTIN) | 4046001596018 |
| Продюсер | Вайко |
| Каталожний номер виробника | V60-0224 |
| Ємність упаковки | 5 років |
| Довжина | 300 мм |
| Ємність | 5 літрів |
| Ширина | 115,0 мм |
| Висота | 230 мм |
| Тип коробки передач | Коробка передач з подвійним зчепленням |
VAICO є торговою маркою Vierol, німецького виробника запчастин. Vierol постачає свої запчастини для легкових автомобілів багатьох популярних марок на ринки понад 100 країн. Компоненти з логотипом VAICO виготовляються з використанням новітніх технологічних рішень, що відповідає очікуванням провідних автовиробників. Пропозиція Vaico включає понад 17 000 запчастин, включаючи компоненти наступних систем: гальмування, рульового керування, вихлопу, охолодження, палива, підвіски та амортизації, зчеплення та коробки передач, двигуна та приводу, опалення та вентиляції, електрики автомобіля.
Масло для автоматичних трансмісій VAICO V60-0224
Код товару: VAIV600224
В одній моделі автомобіля можуть бути різні варіанти деталей. Якщо ви не впевнені в правильності підбору запчастин, рекомендується перевірка за VIN.