| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | LORK-342-25470 N43B20A |
| Виробник деталей | OEM |
| Номери замінних деталей | N43B20A |
| Оригінальний номер деталі | N43B20A |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Тип двигуна | газ |
| Стан | Б / У |
|---|---|
| Номер за каталогом | LORK-342-25470 N43B20A |
| Виробник деталей | OEM |
| Номери замінних деталей | N43B20A |
| Оригінальний номер деталі | N43B20A |
| Версія | європейський |
| Тип автомобіля | Легкові автомобілі |
| Тип двигуна | газ |
КОРОНВАЛ
Заводський номер: N43B20A
Інвентарний номер: 798645
Інформація про автомобіль:
Якість: A
Перевірена, використана деталь у дуже хорошому візуальному стані. Пошкоджень, які б перешкоджали монтажу, виявлено не було. Рекомендована перевірка перед установкою.
Додаткова інформація:
• КОЛЕНВАЛ BMW E90 2.0 170KM N43B20A 04-12