Електроінструмент Bosch Лобзик для плит GK GCU18V-30 06019K8000
Що Ви шукаєте?
Опис
GCU 18V-30 Professional
Акумуляторний роторний електроінструмент
GCU 18V-30 забезпечує ефективну роботу підрядників з гіпсокартону протягом усього дня на одному заряді акумулятора
  • Продуктивність протягом усього дня: розріжте понад 100 метрів гіпсокартону товщиною 12 мм за допомогою фрези 1/8 дюйма (3,17 мм) на одному заряді акумулятора ProCORE18V 4,0 А·год
  • Ергономічний дизайн: легкий, компактний і циліндричний дизайн для зручного захоплення
Bosch Elektronarzędzie Wycinarka Wyrzynarka Do Płyt GK GCU18V-30 06019K8000 Seria PROFESSIONAL
Bosch Elektronarzędzie Wycinarka Wyrzynarka Do Płyt GK GCU18V-30 06019K8000
Технічні характеристики
  • Напруга батареї: 18,0 В
  • Швидкість без навантаження*: 30 000 хв-1
Інформація про випромінювання шуму та вібрації
  • Рівень звукового тиску: 95 дБ(А)
  • Рівень звукової потужності: 106 дБ(A)
  • Похибка вимірювання K: 3 дБ
Загальні значення вібрації ​​
  • Показник вібрації ah: 4,4 м/с²
  • Похибка вимірювання K: 1,5 м/с²
Надсилається без акумуляторів і зарядного пристрою в оригінальній або змінній картонній коробці.
Основні характеристики продукту
GCU 18V-30 забезпечує продуктивність протягом усього дня та понад 100 метрів розрізання гіпсокартону товщиною 12 мм за допомогою фрези 1/8" (3,17 мм) за один цикл заряджання ProCORE18V 4.0 Акумулятор Ah завдяки використанню ефективного безщіткового двигуна зі швидкістю обертання до 30 000 об. p>
Обладнання та застосування
Електроінструмент призначений для різання гіпсокартону навколо вікон, дверей, виготовлення вирізів під електророзетки дощок і стельових панелей і сумісний із монтажними затискачами 1/8", 5/32" і 1/4" (3,17 мм, 3,96 мм і 6,35 мм
Bosch Elektronarzędzie Wycinarka Wyrzynarka Do Płyt GK GCU18V-30 06019K8000 Marka Bosch
Bosch Elektronarzędzie Wycinarka Wyrzynarka Do Płyt GK GCU18V-30 06019K8000 EAN (GTIN) 4059952596853
Пропозиція включає
  • 1 затискач для пояса
  • 3 затискачі 3 , 17 мм (1/8 дюйма) / 3,96 мм (5/32 дюйма) / 6,35 мм (1/4 дюйма)
  • 1 спіральний наконечник для гіпсокартону, 3,17 мм (1/8 дюйма)